אחסנה בקירור


אחסנה בקירור – לא רק למוצרי מזון

בשנת 2009 הקימה קירור הבקעה בית קירור חדיש המממש את היכולות והניסיון שצברה במשך 35 שנות קיומה.

בית קירור זה מהמתקדמים בעולם ומשלב טכנולוגיות ייחודיות הן בתחום מערכות הקירור והן בתחום מערכות האחסנה והלוגיסטיקה, כל זאת על מנת לספק ללקוחותיה שרות אדיב, איכותי ומיקצועי תוך שמירה מקסימאלית על איכות וטריותץ התוצרת.

אחסנה בקירור בהתאם לתקנות

חברת קירור הבקעה מתחייבת לעמוד בתקנים המחמירים של משרד הבריאות ומשרד החקלאות הממונה על מוצרים מן החי.

חיי המדף של המוצרים

חברת קירור הבקעה מתאימה את טמפרטורת האחסנה הנכונה לכל מוצר ומוצר. בבית הקירור שבבעלותה, מותקנות מערכות בקרת טמפרטורה, לחות, אתילן ו-CO2. בנוסף למערכות אלה קיימות מערכות ניטור ומעקב על התנאים בחדרים המבטיחים ללקוח את תנאי האחסנה האופטימאלים המטיבים עם תוצרתו.

מעטפת ביטוחית מושלמת

חברת קירור הבקעה מעניקה מעטפת ביטוחית מושלמת התואמת את ערך הסחורה של לקוחותיה. החברה מצויידת במערכות גיבוי כפולות וערוכה עם צוותי המקצוע הטכניים שברשותה לטיפול בכל תקלה העלולה להתרחש בכל עת.

לוגיסטיקה

אחסנה ולוגיסטיקה-הבסיס לכל עסק מצליח

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה מיועדים לעסקים רבים אשר אינם מחזיקים מחסני ענק כדי לאחסן בהם סחורה, במיוחד סחורה המגיעה מעבר לים. חברת "קירור הבקעה בע"מ" מעניקה שירותי אחסנה ולוגיסטיקה ועוזרת לפרק את הסחורה ולאחסן אותה בתנאים מתאימים כדי לשמור על הטריות ועל הרעננות של הסחורה. מחפשים שירותי אחסנה ולוגיסטיקה? צרו קשר עם חברת "קירור הבקעה" כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהידע ומהניסיון רב השנים.

אחסנה ולוגיסטיקה-על השירותים השונים

המילה לוגיסטיקה מקורה בשפה הצרפתית ומשמעותה הוא לשכן, לאחסן. שירותי לוגיסטיקה הם אספקת מגוון מוצרים ושירותים לכל מקום שבו הם יידרשו, במינון הנכון, בעיתוי המתאים ובעלות הנמוכה ביותר.

לוגיסטיקה אינה רק שיווק. הלוגיסטיקה עוסקת גם באחסון. היא הפלטפורמה שעליו בנוי כל בית עסק מצליח. בחירה של חברה העוסקת בתחום של לוגיסטיקה ושיווק חייבת להיות בחירה נכונה ומושכלת כדי להעניק לכל בית עסק את היציבות שמהווה בסיס לצמיחה ולהצלחה של כל בית עסק.

חברה העוסקת בתחום לוגיסטיקה ושיווק מספקת תשתיות לבית העסק. בדרך כלל מדובר בנכסי נדל"ן שתפקידם לאחסן את הסחורה. בחירת מיקום התשתיות נקבעת לפי מספר פרמטרים כמו הקרבה למקור חומרי הגלם או הקרבה ללקוחות מרכזיים או חסכון בעלויות השינוע ולעתים גם קרבה למקורות אנרגיה זולים וקרבה לאמצעי ייצור.

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה מסייעים לבעלי עסקים העוסקים בתחום הייבוא. כאשר מגיעות המכולות שהזמין היבואן אל הנמל יש צורך לפרוק אותן. לא תמיד יוכל בעל העסק לפרוק בעצמו את המכולה, וגם אם יש לו אפשרות לפרוק, לא תמיד זה משתלם לו. לנישה זו נכנסת החברה המסייעת לבעל העסק לפרוק את המכולה ומספקת לו שירותי אחסון.

חברת "קירור הבקעה בע"מ" מספקת פתרונות אחסון ליבואנים הנזקקים לאחסון בקירור. החברה מספקת מחסני קירור בכל גודל ומתאימה את הטמפרטורה לכל מוצר.

חברת "קירור הבקעה בע"מ" מספקת גם פיתרונות אחסון בקירור ליצואנים המייצאים סחורות מעבר לים.

חברה העוסקת בתחום של לוגיסטיקה ואחסון מספקת, בדרך כלל, מקומות אחסון במקומות מרכזיים בארץ כדי להיות קרובים לנקודות השיווק המרכזיות. חברות המספקות מחסני קירור בונות או משכירות חדרי קירור במקומות אסטרטגיים בארץ.