השכרת חדרי קירור


השכרת חדרי קירור לכל מטרה

השכרת חדרי קירור מיועדת לכל מי שזקוק לאחסן מוצרי מזון, פרחים, תרופות, מוצרי אלקטרוניקה ועוד בתנאי קירור. חברת "קירור הבקעה בע"מ" היא החברה המובילה התחום השכרת חדרי קירור. החברה משכירה חדרי קירור בגדלים שונים ומתאימה אותם לכל מטרה. מחפשים חדרי קירור להשכרה? צרו קשר, נשמח לעזור.

השכרת חדרי קירור לתעשיית המזון

מוסדות ציבוריים, מטבחים ציבוריים, אולמות, רשתות שיווק וסיטונאים משתמשים בחדרי קירור כדי לשמור על חיי מדף ארוכים של הסחורה שלהם. השכרת חדרי קירור מתאימה גם לכל מי שזקוק לחדר קירור לתקופה זמנית ואינו מעוניין לרכוש חדר קירור.

השכרת חדרי קירור בענף החקלאות

השכרת חדרי קירור לחקלאיים מאפשרת לנו ליהנות כל השנה מפירות וירקות גם לא בעונת הגדילה שלהם. החקלאיים מגדלים את הפירות והירקות, מאחסנים אותם בתנאי קירור ומשווקים אותם במשך כל השנה. הודות לחדרי הקירור אפשר למצוא בשווקים את פירות העונה במשך כל השנה.

השכרת חדרי קירור בענף הפרחים

ישראל היא אחת ממשווקות הפרחים הגדולה בעולם. בתקופת חג המולד גוברת הדרישה בעולם כולו לקניית פרחים. בשל הכמויות הרבות של פרחים הנדרשות בעונה זו נערכים מגדלי הפרחים זמן רב לפני העונה הבוערת ומאחסנים את הפרחים בחדרי קירור. השכרת חדרי קירור מסייעת בידי מגדלי הפרחים לאחסן כמות גדולה של פרחים, לשמור על רעננותם ולשווק אותם בתקופת חג המולד. בדרך זו מצליחים מגדלי הפרחים לענות לביקוש הגבוה של הפרחים ולהרוויח סכומי כסף ניכרים.

השכרת חדרי קירור בענף הרפואה

השכרת חדרי חירום בענף הרפואה מסייעת לשמור על אחסון נאות של תרופות לתקופה ארוכה בלי לפגוע בתרופה. בתי חולים, מעבדות רפואיות ובתי מרקחת נעזרים בשירותי השכרת חדרי קירור. לעתים, כדי לבצע ניסויים בתרופות חדשות יש צורך בתנאי קירור. השכרת תנאי קירור עונה על הצורך של התנאים המיוחדים.

חדרי קירור-כמה דברים שכדאי לדעת

חדרי קירור אינם חדרים ממוזגים בטמפרטורה נמוכה, אלא חדרים שנבנו בשיטה מיוחדת כדי לספק טמפרטורה מתאימה למוצרים הזקוקים לטמפרטורה נמוכה.

חדרי קירור נבנים מחומרי גלם איכותיים השומרים על בידוד מלא, הסגירה שלהם היא סגירה הרמטית ולכל חדר יש יחידת קירור חיצונית הפולטת את החום הנאגר מתוך היחידה.