מכולות קירור

מכולות קירור-להובלת מוצרים בקירור

מכולות קירור הן מבנה מתכת נייד בעל יכולת שינוע קלה ונשיאת משקל רב בתוכו. בעלות למבנה זה מערכת קירור המאפשרת אחסון סחורות בהעברה תוך שליטה ובקרה על הטמפרטורה של הסחורה. מכולות קירור הן הדרך היחידה הנפוצה ביותר להעברת סחורות אשר זקוקות לטמפרטורות נמוכות על מנת לשמור על האיכות של הסחורה ועל הטריות. חברת "קירור הבקעה בע"מ" עוסקת בשיפוץ והסבת מכולות קירור לפי צורכי הלקוח. הצוות הטכני של החברה מיומן ומקצועי וצבר ניסיון ומוניטין רב שנים. צרו קשר, כדי לשמוע על פתרונות הקירור המתקדמים ביותר המתאימים לצרכים שלכם.

מכולות קירור והשימוש בהם

מכולות קירור משמשות גם כחדרי קירור נייחים וגם כחדרי קירור ניידים. ומאפשרות ללקוחות שצריכים פתרונות קירור גמישים לתקופות קצובות או במקומות שבהם לא ניתן לבנות חדר קירור קבוע. בנוסף לכך מטבחים גדולים, חברות קייטרינג ועוד שוכרות מכולות קירור כדי לאחסן בהם את המוצרים הדורשים אחסנה בתנאי קירור בתקופות בהם קיים עומס בחדרי הקירור הקיימים ויש צורך בתגבור מערך הקירור של המטבח כמו במקרה של חגי ישראל.היתרון של מכולת הקירור הוא נושא הניידות, מכולת קירור ניתנת להעברה בקלות ע"י משאית ממקום למקום. המכולה מאפשרת גמישות בטמפרטורות כך שלמעשה מכולה ימית יכולה לעבוד במגוון טמפרטורות עד-200C.

מצד שני מכולות קירור ימיות הן לרוב ישנות עם מערכות קירור ישנות כך שבעת רכישת המכולה צריך לוודא שמרכב המכולה תקין ומערכת הקירור של המכולה תקינה וברמת תחזוקה סבירה. אנו ב"קירור הבקעה" מתמחים בשיפוץ מכולות קירור הן מבחינת מרכב המכולה והן מבחינת יחידות הקירור של המכולות, אנו בוחרים את מכולות הקירור שלנו בקפידה וכל מכולה היוצאת מחצר החברה עוברת סדרת בדיקות ותיקונים כדי לוודא שבעת הגעת המכולה לאתר הלקוח היא תהיה במצב תקין וכל שיישאר ללקוח הוא לחבר אותה לחשמל ולהפעילה.

ככלל יחידת הקירור המקורית של המכולה אינה חסכונית בחשמל, ולכן אנו ממליצים ללקוחותינו להשתמש במכולות לטווח קצר בלבד. ובמידה וישנו צורך להשתמש במכולה לאחסנה לטווח ארוך אנו ממליצים לבנות חדר קירור או שימוש במכולה ימית עם יחידת קירור רגילה המאפשר ליהנות ממבנה נייד של מכולה, עלויות חשמל של חדר קירור רגיל ומערכת קירור חדשה ואמינה.